VSR-cup kouluratsastus 31.12.2020
Cup-sijoitukset huomiodaan VSR:n alaisessa laatuarvostelussa ja sijoituksesta saa yhden (1) lisäpisteen per sijoitus viiteen (5) pisteeseen asti.
VIP: 25.12.2020
Järjestyspaikka: Hiivurin Suomenhevoset
Vastuuhenkilö: enna (VRL-14704)
Tulosten ratkaisutapa: Lyhyt arvonta
- Kilpailu on avoin vain suomenhevosille!
- Luokkiin otetaan rajattomasti osallistujia
- Ratsastaja saa tuoda kymmenen (10) hevosta yhteen luokkaan
- Hevonen saa osallistua kahteen (2) luokkaan
- Hevonen saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan
Osallistuminen
- Osoitteeseen enna@hurina.net
- Otsikolla VSR-CUP koulu
- Osallistumismuoto:
Luokka/luokat
Ratsastaja - Ratsu
Olethan tarkkana, ettei osallistumiseen eksy sinun VRL-tunnusta tai hevosesi VH-numeroa!
Luokat
1. Helppo C2. Helppo B
3. Helppo A
4. Vaativa B
5. Vaativa A
Osallistujat
1. Helppo C (13 osallistujaa)
1. aksu - Ristikallion Kinuskikunkku2. Tuire - Ionin Mainio Setämies
3. enna - Helmiahon Silkkimagia
4. Tuire - Mä oon tikis!
5. Tuire - Turmeltajan Tumnus
6. Tuire - Räiskyvän Kesäheinä
7. Tuire - Luminietos
8. Veera R. - Ponipalleron Kassiopeia
9. aksu - Routaruusuun Luusiipi
10. Tuire - Navajan Ievanpolkka
11. Milja - Polte
12. Tuire - Pilvipellon Hallantaika
13. Tuire - Jää-Hyväiset
2. Helppo B (14 osallistujaa)
1. Tuire - Turmeltajan Kuukauna2. Tuire - Hunajainen
3. aksu - Ristikallion Kinuskikunkku
4. Tuire - Navajan Ievanpolkka
5. Tuire - Turmeltajan Tumnus
6. Tuire - Mä oon tikis!
7. aksu - Routaruusuun Luusiipi
8. Milja - Kerttiina
9. Tuire - Luminietos
10. Tuire - Ionin Mainio Setämies
11. enna - Haltiasalon Messinki
12. Veera R. - Ponipalleron Kassiopeia
13. Milja - Runon Lemmenkuu
14. Mari H - Sotamaalauksen Anarkisti
3. Helppo A (27 osallistujaa)
1. enna - Lumituholainen2. Tuire - Helmiahon Haavesydän
3. Tuire - Hunajainen
4. alaera - Raparperitaivas HV
5. enna - Vaalaman Helmenhohde
6. Tuire - Noitahuilu
7. Naella - Erkinheimon Edda
8. enna - Syyn Sotatonttu
9. alaera - Fiktion Villiina
10. alaera - Riiviöiden Rita
11. enna - Hiivurin Häijyhenki
12. enna - Myrskylän Haltijamieli
13. alaera - Fiktion Aikamieli
14. alaera - Fiktion Vesseli
15. enna - Haltiasalon Ukkoslintu
16. alaera - Mörkövaaran Halina
17. Milja - Huvin Karneoli
18. alaera - Fiktion Mustikka
19. enna - Pikkuporvari
20. Tuire - Roskistulipalo
21. enna - Vaalaman Vilmavei
22. Tuire - Pilvipellon Hallantaika
23. enna - Hiivurin Justus
24. Mari H - Sotamaalauksen Anarkisti
25. alaera - Fiktion Riesu
26. enna - Kototallin Hymni
27. Tuire - Turmeltajan Kuukauna
4. Vaativa B (19 osallistujaa)
1. alaera - Hymnin Kyykäärme2. Tuire - Hourailija
3. alaera - Vaapukan Verneri
4. Tuire - Noitahuilu
5. Naella - Erkinheimon Edda
6. enna - Silimäniskumurhaaja
7. alaera - Hengenvaaran Kaamostaika
8. alaera - Vaapukan Louhi
9. Tuire - Helmiahon Haavesydän
10. enna - Kuuras Varjovaeltaja
11. alaera - Haltiasalon Valhalla
12. alaera - Verson Kupari
13. alaera - Viehättävän Kulomarja
14. Tuire - Roskistulipalo
15. enna - Ketolan Feeniks
16. alaera - Haltiasalon Tuhka
17. enna - Yliruhtinatar
18. alaera - Haltiasalon Viikinki
19. alaera - Räiskyvän Herttuatar
5. Vaativa A (3 osallistujaa)
1. alaera - Viehättävän Vinssi2. Tuire - Hourailija
3. alaera - Viehättävän Tuliukkonen